Loading color scheme

grafika
TRAFFIC-EXPO - TIL, XIV Międzynarodowe Targi Infrastruktury

Firma BASCOGLASS Sp. z o.o. na targach TRAFFIC-EXPO - TIL, XIV Międzynarodowe Targi Infrastruktury, Salon Technologia i Infrastruktura Lotnisk TRAFFIC-EXPO - TIL zorganizowanych w dniach 14–16 maja 2019 roku otrzymała wyróżnienie w kategorii Autostrada-Polska za pręty kompozytowe KOMPRET.

grafika
BUDMA

W dniach 12-15 lutego 2019 r. braliśmy udział w BUDMIE. Targi BUDMA czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury, to jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie.

grafika
BUILDING INDUSTRY SOLUTION

Firma Bascoglass w dniach 26-28.9.2018 roku uczestniczyła w Międzynarodowych Targach Budownictwa Przemysłowego i Infrastruktury BUILDING INDUSTRY SOLUTIONS, które odbyły się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo, w warszawskim Nadarzynie.

grafika

Wyrób uzyskał pozytywną ocenę Instytutu Badawczego Dróg i Mostów odnośnie przydatności do stosowania w budownictwie komunikacyjnym, w ramach postępowania o udzielenie Krajowej Oceny Technicznej o numerze IBDiM-KOT-2019/0374 wydanie 1